godlo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Głód wiedzy prowadzi na wyżyny moralne, intelektualne i społeczne."

prof. Andrzej Waksmundzki

Szkoła Podstawowa im. prof. Andrzeja Waksmundzkiego w Ostrowsku

e-Dziennik

libruslogo

Kalendarz roku szkolnego

rok szkolny 2018 19

aktywna

narodowy czytelnictwa


spinka1

LIFE - IP MAŁOPOLSKA


1

prof. Andrzej Waksmundzki

Waksmundzki

Certyfikaty szkoły

Budowa naszej szkoły

"Pączek dla Afryki"


Fundacja „Kapucyni i Misje” organizuje akcję „Wyślij pączka do Afryki”. „Zamiast samemu zajadać się pączkami czy słodyczami, możesz podzielić się nimi z głodnymi dziećmi w Republice Środkowoafrykańskiej i Czadzie” – zachęcają do udziału w inicjatywie organizatorzy. W tym roku do akcji przyłączyli się uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Równowartość jednego pączka (2 zł) to koszt wyżywienia afrykańskiego dziecka przez dwa dni. W tłusty czwartek każdy mógł wesprzeć cele akcji, kupując prawdziwe pączki. Inicjatorem przedsięwzięcia „Pączek dla Afryki” był ks. Jan Jakubiec.

  • IMG_4266
  • IMG_4282
  • IMG_4285
  • IMG_4267
  • IMG_4276
  • IMG_4277


     grosz  worwa  trzymaj  akbezpuch  Bezpiecznaplus  mleko  owoce