godlo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Głód wiedzy prowadzi na wyżyny moralne, intelektualne i społeczne."

prof. Andrzej Waksmundzki

Szkoła Podstawowa im. prof. Andrzeja Waksmundzkiego w Ostrowsku

e-Dziennik

libruslogo

Kalendarz roku szkolnego

rok szkolny 2018 19

aktywna

narodowy czytelnictwa


spinka1

LIFE - IP MAŁOPOLSKA


1

prof. Andrzej Waksmundzki

Waksmundzki

Certyfikaty szkoły

Budowa naszej szkoły

Spotkanie w ramach projektu "Modernizacja kształcenia w Małopolsce II"


Uczniowie naszej szkoły w ramach projektu "Modernizacja kształcenia w Małopolsce II" uczestniczyli w spotkaniu z marynarzem. Podczas spotkania dowiedzieli się jakie zawody mozna wykonawać na morzu oraz jakie szanse i zagrożenia niesie ze sobą taka praca. Uczniowie żywo reagowali na opowieści zacnego gościa. Zadawali pytania dotyczące zawodów związanych z morzem, dopytywali jakie szkoły należy ukończyć oraz jakie i gdzie można zdobywać kolejne uprawnienia. Młodzież zainteresowana była możliwością zwiedzania różnych miejsc świata. Takie spotkania uczą mlodych ludzi podejmowania odważnych decyzji związanych z ich dalszą drogą edukacyjną oraz zawodową.

Poniżej kilka zdjęć z naszego spotkania. 
  • PART_1519814534905
  • PART_1519814523085
  • PART_1519814529522
  • PART_1519814539961

     grosz  worwa  trzymaj  akbezpuch  Bezpiecznaplus  mleko  owoce