godlo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Głód wiedzy prowadzi na wyżyny moralne, intelektualne i społeczne."

prof. Andrzej Waksmundzki

Szkoła Podstawowa im. prof. Andrzeja Waksmundzkiego w Ostrowsku

e-Dziennik

libruslogo

Kalendarz roku szkolnego

rok szkolny 2018 19

aktywna

narodowy czytelnictwa


spinka1

LIFE - IP MAŁOPOLSKA


1

prof. Andrzej Waksmundzki

Waksmundzki

Certyfikaty szkoły

Budowa naszej szkoły

!!! Konkursy !!!

Szkolny Konkurs Plastyczny "Andrzej Waksmundzki - patron naszej szkoły"


plastycznyprofWaks

 

Konkurs wiedzy o prof. Andrzeju Waksmundzkim


wiedzyoprofWaks

 

Konkurs na Stroik Wielkanocny


stroik konkurs

Konkurs "Czy znasz te książki?"


1

Konkurs „Bezpieczne zachowanie w górach”


Bezpiecznaplus„Bezpieczne zachowanie w górach” to hasło tegorocznego konkursu prac plastycznych realizowanego w ramach rządowego programu „Bezpieczna+”. Konkurs jest adresowany do uczniów klas IV – VI szkoły podstawowej. Tematyka konkursu związana jest z bezpiecznym zachowaniem w każdej sytuacji, w której może się znaleźć młody człowiek wędrujący po górach. Rysunek należy wykonać na kartce papieru (format A-3 lub format A-4) dowolną techniką. Prace należy dostarczyć do biblioteki szkolnej ZSPiG w Ostrowsku do dnia 20 listopada do godz. 14:00. Wszelkich informacji dotyczących konkursu udziela p. Urszula Dębska-Ciężobka. Autorzy prac, które zajmą I, II, III miejsce otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe wspófinansowane ze środków otrzymanych za pośrednictwem Wojewody Małopolskiego z  budżetu państwa w ramach realizacji Rządowego programu wspomagania w latach 2015-2018 organów prowadzących szkoły w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki w szkołach - "Bezpieczna+".

 

Konkurs „Cyberprzemocy stanowczo mówimy: Nie!”


Bezpiecznaplus„Cyberprzemocy stanowczo mówimy: Nie!” to konkurs adresowany do uczniów klas I-III gimnazjum. Tematyka konkursu to bezpieczeństwo korzystania z Internetu oraz z zapobieganie cyberprzemocy. Prace konkursowe należy przygotować w formie prezentacji multimedialnej (Power Point, Prezi, itp.). Prezentację multimedialną należy dostarczyć do biblioteki szkolnej ZSPiG w Ostrowsku do dnia 20 listopada do godz. 14:00. Wszelkich informacji dotyczących konkursu udziela p. Urszula Dębska-Ciężobka. Autorzy prac, które zajmą I, II, III miejsce otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe wspófinansowane ze środków otrzymanych za pośrednictwem Wojewody Małopolskiego z  budżetu państwa w ramach realizacji Rządowego programu wspomagania w latach 2015-2018 organów prowadzących szkoły w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki w szkołach - "Bezpieczna+". Zachęcamy do udziału w konkursie!

Konkurs „Bądź bezpieczny w sieci”


Bezpiecznaplus

„Bądź bezpieczny w sieci” to hasło tegorocznego konkursu prac plastycznych realizowanego w ramach rządowego programu „Bezpieczna+”. Konkurs jest adresowany do uczniów klas IV – VI szkoły podstawowej. Tematyka konkursu związana jest z bezpiecznym korzystaniem z Internetu. Rysunek należy wykonać na kartce papieru (format A-3 lub format A-4) dowolną techniką.Prace należy dostarczyć do biblioteki szkolnej ZSPiG w Ostrowsku do dnia 20 listopada do godz. 14:00. Wszelkich informacji dotyczących konkursu udziela p. Urszula Dębska-Ciężobka. Autorzy prac, które zajmą I, II, III miejsce otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe wspófinansowane ze środków otrzymanych za pośrednictwem Wojewody Małopolskiego z  budżetu państwa w ramach realizacji Rządowego programu wspomagania w latach 2015-2018 organów prowadzących szkoły w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki w szkołach - "Bezpieczna+".


     grosz  worwa  trzymaj  akbezpuch  Bezpiecznaplus  mleko  owoce