godlo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Głód wiedzy prowadzi na wyżyny moralne, intelektualne i społeczne."

prof. Andrzej Waksmundzki

Szkoła Podstawowa im. prof. Andrzeja Waksmundzkiego w Ostrowsku

e-Dziennik

libruslogo

Microsoft Teams

teamslogo

Biblioteka zdalna

zdalnabilio

aktywna

codew

narodowy czytelnictwa


spinka1

LIFE - IP MAŁOPOLSKA


1

prof. Andrzej Waksmundzki

Waksmundzki

Certyfikaty szkoły

Budowa naszej szkoły

Jak narysować czytanie, książkę i bohatera?


Z okazji Tygodnia Bibliotek zapraszam do obejrzenia filmiku przygotowanego przez Agatę Jakuszko-Sobocką, eksperta i praktyka w myśleniu wizualnym. Tym razem ze specjalną dedykacją dla uczniów naszej szkoły. W filmiku „Jak narysować czytanie, książkę i bohatera?” Pani Agata pokazuje krok po kroku jak narysować ikonkę książki, którą można wykorzystać w swoich notatkach, prezentacjach, plakatach i projektach. Dziękujemy!


     grosz  worwa  trzymaj  akbezpuch  Bezpiecznaplus  mleko  owoce