godlo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Głód wiedzy prowadzi na wyżyny moralne, intelektualne i społeczne."

prof. Andrzej Waksmundzki

Szkoła Podstawowa im. prof. Andrzeja Waksmundzkiego w Ostrowsku

e-Dziennik

libruslogo

Microsoft Teams

teamslogo

Biblioteka zdalna

zdalnabilio

aktywna

codew

narodowy czytelnictwa


spinka1

LIFE - IP MAŁOPOLSKA


1

prof. Andrzej Waksmundzki

Waksmundzki

Certyfikaty szkoły

Budowa naszej szkoły

Spotkanie autorskie z Pawłem Kopijerem


W dniu 6 listopada 2019 r. Gminna Biblioteka Publiczna w Nowym Targu z siedzibą w Waksmundzie zorganizowała w naszej szkole spotkanie z autorem książki fantasy pt. „Mrok we krwi”. Pan Paweł Kopijer jest menedżerem, przedsiębiorcą, wykładowcą akademickim, twórcą licznych publikacji z dziedziny zarządzania oraz metodologii badań rynkowych.

Podczas prelekcji autor zachęcał uczestników do czytania książek, które rozwijają wyobraźnię, kreatywność i pomysłowość. Po prezentacji nawiązującej do lektury „Mrok we krwi”, uczestnicy wypełnili test, który pozwolił im zapoznać się z bohaterami utworu. Na zakończenie spotkania można było zakupić książkę „Mrok we krwi”.

  • received_709199589559048
  • received_401867667433543
  • received_2487023658078270
  • received_773926119722442

     grosz  worwa  trzymaj  akbezpuch  Bezpiecznaplus  mleko  owoce