godlo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Głód wiedzy prowadzi na wyżyny moralne, intelektualne i społeczne."

prof. Andrzej Waksmundzki

Szkoła Podstawowa im. prof. Andrzeja Waksmundzkiego w Ostrowsku

e-Dziennik

libruslogo

aktywna

codew

narodowy czytelnictwa


spinka1

LIFE - IP MAŁOPOLSKA


1

prof. Andrzej Waksmundzki

Waksmundzki

Certyfikaty szkoły

Budowa naszej szkoły

"Mała książka - wielki człowiek”


Nasza szkoła przystąpiła do kampanii Instytutu Książki „Mała książka – wielki człowiek”. Pierwszoklasiści otrzymali książkę, dostosowaną pod względem formy i treści do ich potrzeb, a także broszurę informacyjną dla rodzica, która przypomina o nieocenionej roli czytania w rozwoju dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki. W trakcie pobytu w bibliotece, uczniowie wykonali tygryski, które były bohaterami wiersza Joanny Papuzińskiej „Tygryski”

  • DSCN7022
  • DSCN7024
  • DSCN7028
  • IMG_20191025_081523
  • DSCN7035
  • DSCN7034
  • DSCN7040
  • DSCN7037

     grosz  worwa  trzymaj  akbezpuch  Bezpiecznaplus  mleko  owoce