godlo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Głód wiedzy prowadzi na wyżyny moralne, intelektualne i społeczne."

prof. Andrzej Waksmundzki

Szkoła Podstawowa im. prof. Andrzeja Waksmundzkiego w Ostrowsku

e-Dziennik

libruslogo

Kalendarz roku szkolnego

rok szkolny 2018 19

aktywna

narodowy czytelnictwa


spinka1

LIFE - IP MAŁOPOLSKA


1

prof. Andrzej Waksmundzki

Waksmundzki

Certyfikaty szkoły

Budowa naszej szkoły

Akademia z okazji Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja


Dnia 6 maja 2019 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji Uchwalenia Konstytucji 3-go  Maja przygotowana przez uczniów naszej szkoły pod opieką p. Joanny Konopki oraz p. Beaty Skirlińskiej. Występ uczniów  poprzedziło uroczyste odśpiewanie hymnu państwowego. Uczniowie przedstawili program „Nasza klasa”, którego motywem przewodnim było Uchwalenie Konstytucji Majowej jako pierwszej ustawy zasadniczej w Europie, a drugiej na świecie. Program wzbogacony został pieśniami patriotycznym m.in. „Witaj majowa jutrzenko”, "Wiwat maj, trzeci maj".

  • DSCN9652
  • DSCN9654
  • DSCN9655
  • DSCN9650
  • DSCN9651
  • DSCN9648
  • DSCN9653
  • DSCN9656

     grosz  worwa  trzymaj  akbezpuch  Bezpiecznaplus  mleko  owoce