godlo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Głód wiedzy prowadzi na wyżyny moralne, intelektualne i społeczne."

prof. Andrzej Waksmundzki

Szkoła Podstawowa im. prof. Andrzeja Waksmundzkiego w Ostrowsku

e-Dziennik

libruslogo

Kalendarz roku szkolnego

rok szkolny 2018 19

aktywna

narodowy czytelnictwa


spinka1

LIFE - IP MAŁOPOLSKA


1

prof. Andrzej Waksmundzki

Waksmundzki

Certyfikaty szkoły

Budowa naszej szkoły

Sukcesy naszych uczniów w narciarstwie biegowym


Uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nowotarskiego w narciarstwie biegowym oraz V w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w narciarstwie biegowym. Reprezentacja szkoły w Ostrowsku w składzie: Paweł Kowalczyk, Artur Skałuba, Rafał Kowalczyk, Paulina Kołat, Mateusz Waksmundzki, Kacper Twaróg, Bartosz Wida oraz Przemysław Cieżobka uczestniczyli w zawodach z narciarstwa biegowego zajmując czołowe miejsca w powiecie oraz w województwie małopolskim

Gratulujemy!

  • 8
  • 1
  • 7
  • 5
  • 6
  • 2
  • 4
  • 3

     grosz  worwa  trzymaj  akbezpuch  Bezpiecznaplus  mleko  owoce